plánování procedur, software pro rehabilitace, plánování rehabilitace, rehabilitační software, Petra Neureiterová, rehabilitace, Pelhřimovplánování procedur, software pro rehabilitace, plánování rehabilitace, rehabilitační software, Petra Neureiterová, rehabilitace, Pelhřimov

Rehabilitace Petra Neureiterová

V Pelhřimově sídlí rehabilitace Petry Neureiterové. Ta se rehabilitaci věnuje přes 20 let a je ve svém oboru opravdu znalá. Snaží se sledovat nové trendy, a to i trendy, které nejsou přímo spojeny s terapiemi. Náš první kontakt proběhl přes telefon. Následovala osobní schůzka, na které jsme paní Neureiterové představili náš produkt.

Ale zpět k tomu, proč jsme vůbec jeli na schůzku. Rehabilitace má hlavní sídlo v Pelhřimově, ale také má další dvě pobočky v Červené Řečici a v obci Želiv. Rehabilitace zaměstnává celkem 7 terapeutů. Většina z nich pracuje v největším zařízení v Pelhřimově a další dvě pracoviště pokrývá jedna terapeutka, ale občas i další terapeuti pracují na těchto dvou pracovištích. Každý terapeut má svou ordinační dobu a většinou i svou místnost, ve které vykonává terapie. Tyto odlišnosti v ordinační době a provázanost využití pracovišť je hlavní komplikací při tvorbě rehabilitačního plánu.

Hledání volného termínu a volné místnosti mnohdy zabralo i 15 minut.

Objednávky byly zapisovány do sešitů, které byly v Pelhřimově i na dalších dvou pracovištích. Plánování tedy bylo dost obtížné na kooperaci mezi terapeuty i mezi pracovišti. Hledání volného termínu a volné místnosti mnohdy zabralo i 15 minut. Často to terapeuty obralo o cenný čas, který mohl být věnován pacientům. Místo toho začalo hledání volných termínů v sešitech a také hledání volného místa v kalendáři jednotlivých terapeutů.

Představili jsme tedy paní Neureiterové náš koncept, který ji ihned zaujal. Následovala porce otázek, která ne a ne skončit. Takže opravdu sestavím plán takhle snadno? Ano, sestavíte. A když pacientovi nebude vyhovovat jeden termín z dvaceti navržených? Tak jednou kliknete a systém navrhne další vhodný. A co když terapeut onemocní a nebude ten den pracovat? Tak systém automaticky přehodí objednané pacienty na jiné termíny a pošle jim mailem nebo SMSkou upozornění o změně.

Po zodpovězení všech otázek jsme se rychle domluvili na spolupráci. Systém se uvedl rychle do provozu a pomáhal. Z toho máme největší radost…

Po nějaké době fungování nám paní Neureiterová sdělila přání o další funkci systému. Chtěl přidat možnost multi-náhledu do kalendářů. Tak aby mohla vidět obsazenost více pracovišť na jedné jednoduché obrazovce a nemusela přecházet z jednoho okna do druhého. Přání zákazníka je svaté a bylo splněno. Přehled kalendářů je barevně rozdělen a krásně přehledný.

Rehabilitace Petry Neureiterové pro nás není obyčejný zákazník. Spolupráce probíhá opravdu náramně a spokojenost je na obou stranách. Doufáme, že bude kooperace neustále prohlubována a paní Neureiterová opět přijde s něčím, co RehaSys opět posune o úroveň dál. Tak jako systém posouvá její rehabilitaci.