rehabilitace, recepce, software pro recepce, jednoduché plánování rehabilitace, software pro plánování, rehasys reference, rehabilitace referencerehabilitace, recepce, software pro recepce, jednoduché plánování rehabilitace, software pro plánování, rehasys reference, rehabilitace reference

Díky vám posouváme hranicePřečtěte si příběhy našich zákazníků.

Uherskohradišťská nemocnice - rehabilitace

Rehabilitací v Uherskohradišťské nemocnici to všechno začalo. Právě tady jsme ve spolupráci s primářkou Dostálkovou vytvořili efektivní plánování a objednávání pacientů na rehabilitační procedury. Díky této kooperaci vznikl systém, který vám vše ulehčí.

Columna Centrum

Doktor Holoubek má rehabilitační centra v Brně a Židlochovicích. Jedná se o 3 samostatná pracoviště a každé z nich má několik zaměstnanců. Složitá kontrola plus malý přehled se rovná komplikace. A právě k řešení těchto komplikací je RehaSys. Podívejte se jak probíhala naše spolupráce.

Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi

Tady jsme ty hranice spíš odstranili. Pro pacienty náročné obcházení doktorů s cílem vytvoření rehabilitačního plánu skončilo. Spolupráce s Klaudiánovou nemocnicí v Mladé Boleslavi stála za to. Spokojenost zavládla u pacientů, u doktorů i u vedení nemocnice.

Rehabilitace Petra Neureiterová

Menší rehabilitace, ale o to efektivnější pomoc RehaSysu. Jde vidět, že paní Neureiterová dělá své řemeslo s láskou. Má radost, když jsou její klienti spokojení, protože když jsou spokojeni oni, je jasné, že svou práci dělá dobře.

Rehabilitace ve Fakultní nemocnici Ostrava

Rozhodně naše největší a nejsložitější implementace. Rehabilitační oddělení ve FNO je jedno z největších oddělení z celé nemocnice a proto bylo nutné přesně nastavit procesy, na které jsou pracovníci zvyklí. Díky tomu došlo k maximální optimalizaci procesů a objednávání složitých plánů se výrazně zjednodušilo.