PRO MAJITELE

rehabilitační software, rehabilitace, přehled rehabilitace, rehasys, rehabilitační systém, software pro plánování, přehled, statistiky, lepší vytíženostrehabilitační software, rehabilitace, přehled rehabilitace, rehasys, rehabilitační systém, software pro plánování, přehled, statistiky, lepší vytíženost

Přehled, statistiky a lepší vytíženost vašeho zařízení......data vám řeknou více než jen dojmy

Čísla mluví jasně

Jaká je vytíženost přístrojů, cvičeben nebo jednotlivých terapeutů ve vaší společnosti? Mnohdy je představa o fungování zdravotnického zařízení na hony vzdálena od reality. Říká se: co nelze měřit, to nejde kontrolovat. Díky systému RehaSys máte k dispozici silný nástroj, který vám ukáže, jak se věci ve skutečnosti mají.

Dokonalý přehled

Vyšší vytíženost = vyšší příjmy

Větší spokojenost

Jak to celé funguje?

Systém RehaSys je pro majitele cenným nástrojem, který dává možnost náhledu do reálných dat. Díky tomu se můžete snadno přesvědčit, jak skutečně fungují jednotlivá pracoviště. Třeba objevíte nečekané rezervy, která vám umožní zlepšit ekonomiku celého zařízení. Možná narazíte na pracoviště, které pracuje jinak, než by mělo. Pocity a dojmy vyměníte za fakta.

 • KROK 1

  Přehled

  Majitel získá přehled o tom, jak celé rehabilitační zařízení skutečně funguje.

 • KROK 2

  Analýza

  Reálná data přesně řeknou, jak jsou vytížena jednotlivá pracoviště.

 • KROK 3

  Reporty

  Důležité informace systém zpracuje do přehledných reportů.

 • KROK 4

  Výsledek

  Tyto informace pomohou odhalit úzká místa a zlepšit celkovou efektivitu.

Funkce, které Vám pomohou

Jeden systém pro všechny požadavky. RehaSys řeší plánování, vedení zdravotní dokumentace i vyúčtování pro zdravotní pojišťovny. Vy už nemusíte používat více systémů. Na pár kliknutí vyřídíte vše potřebné.

Máte jednu provozovnu nebo více poboček? Pokud chcete mít jasnou představu o tom, jak si dané pracoviště skutečně vede, stačí si zobrazit graf vytíženosti. Potřebná data máte kdykoliv po ruce online a samozřejmě plně pod kontrolou.

Máte ve vašem zařízení specifické pracovní postupy? Systém RehaSys se vám plně přizpůsobí. Naši technici upraví nastavení tak, aby vám plně vyhovovalo.

Stalo se vám, že pojišťovna proplatila méně, než bylo vyúčtováno? Nyní máte nástroj, jak toto riziko podstatně snížit. RehaSys umožňuje kontrolu provedených výkonů u konkrétních pacientů.

Chcete vědět více?

Rádi vám to předvedeme!