PRO PACIENTA

Objednání i přehled o rezervacích 24 hodin denně......upozornění emailem nebo smskou

Nezapomenutelná terapie

Známe to asi všichni. Nekonečné fronty při čekání na tvorbu rehabilitačního plánu. Rehabilitacím, kde plánují s RehaSys to nehrozí! Vám tak nebude utíkat drahocenný čas čekáním ve frontě. Díky upozornění, které pacientovi přijde emailem nebo smskou, už nikdy nezapomene na blížící se proceduru.

Kompletní plán do 5 minut

Snadné přeobjednání

Připomínky sms + email

Jak to celé funguje?

Pacient po předložení žádanky získá termín na vstupní vyšetření nebo rovnou vytvořený rehabilitační plán. Systém pacientovi automaticky zasílá upozornění na blížící se termín nebo na případnou změnu, která vyžaduje přeobjednání.

 • KROK 1

  Žádanka

  Pacient přijde s žádankou na vstupní vyšetření nebo už rovnou s FT žádankou, která obsahuje soupis procedur.

 • KROK 2

  Termín

  Pacient získá termín na vstupní nebo závěrečné vyšetření.

 • KROK 3

  Plán

  Pacient obdrží během pár minut kompletní optimalizovaný rehabilitační plán.

 • KROK 4

  Upozornění

  Pacientovi příjde před každým termínem automatické upozornění na mobil nebo na email.

Funkce, které Vám pomohou

Plán je pro pacienta sestaven rychle, jednoduše a na jednom místě. Podstatně se tak zkrátí doba, kterou pacienti stráví čekáním.

Kompletní plán dostane pacient vytištěný, může ho dostat do své emailové schránky nebo se podívat i online, pokud má vytvořený účet. Vždy si tak může ověřit, v jaké fázi terapie se nachází, které procedury již absolvoval a které ho ještě čekají.

Pacienti jsou jenom lidé a mohou zapomenout, že je čeká další terapie. Systém RehaSys jim pomůže. S dostatečným časovým předstihem je možné zasílat automatické upozornění na blížící se proceduru emailem nebo pomocí SMS. Díky tomu se nebude léčba zbytečně protahovat.

Chcete vědět více?

Rádi vám to předvedeme!